Uszkodzenie mięśnia a złamanie kości piszczelowej

Witam. W czerwcu tego roku miałem wypadek urazy; rana uda rozległe uszkodzenia mięśnia 4głowego, brzeżne złamanie kłykcia bocznego kości piszczelowej. Tydzień temu przeszedłem artroskopię kolana L. Stwierdzono uszk; ACL, CP i trzonu ML. Chondromalacja PF II stopień. Resekcja fałdu podrzepkowego błony maziowej i rogu tylnego łąkotki bocznej. Lekarze nie są optymistycznie nastawieni do mojego urazu. Kazali czekać i czekać. Czy są jacyś specjaliści którzy są wstanie mi pomóc??

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu kończyny w badaniu i obrazu badań dodatkowych (RTG, MRI) trudno jest mi wyrokować jakie jest rokowanie, ponieważ zależy to od szczegółów klinicznych, które nie są zawarte w Pańskim opisie.