Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Utrata erekcji podczas zakładania prezerwatywy

Mój problem polega na utracie erekcji podczas zakładania prezerwatywy. Do tego czasu wszystko jest jak należy. Nie pale, nie pije często alkoholu ani kawy. Myślałem o spróbowaniu jakiegoś leku wspomagającego np MaxON Active. Tylko na jeden lub dwa razy spróbować. Czy jest to bezpieczny lek? Nie biorę żadnych leków ani nie mam podwyższonego ciśnienia.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Samodzielny stosowanie tych leków w tak młodym wieku nie jest wskazane. Proponuję udać się do lekarza seksuologa. Być może problem tkwi W sferze emocjonalnej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy