Utrata świadomości po upadku

witam w sylwestra moja 15 letnia córka potknęła i przewróciła się uderzając głową o ścianę. Na około 2 min straciła świadomość co się stało. Nie pamięta tez w jaki sposób się przewróciła, jedynym świadkiem zdarzenia był mój siostrzeniec. Córka nie ma guza ale nadal odczuwa ból i gdy wstaje i siada ma zawroty głowy. Chwilkę po urazie miała też małe mdłości. Drażni jasne światło i głośne dźwięki. Co jej się mogło stać i co zrobić ?

Objawy wskazują na przebyte wstrząśnienie mózgu konieczna tomografia komputerowa głowy oraz badanie neurologiczne jeżeli dolegliwości trwają zgłosić się na SOR.