W jaki sposób mogę wyleczyć długie cykle?

Witam. Mam 21 lat . Mam problem z długimi cyklami które trwają czasem 47, 45, 37,44 itd dni. Bardzo mnie to denerwuje. Byłam u ginekologa pani ginekolog powiedziała mi ze wszystko okej, cytologia dobra, Robiłam badania krwi bardzo szczegółowe, tarczyca dobra , wszystko okej tylko troche zamalo leukocytów. Dostałam tabletki antykoncepcyjne czekam na okres zeby zacząć jeść ale obawiam sie ze jak będę jeść tabletki to i tak okres nie przyjdzie,czy to jest możliwe . Co mi moze byc?Bardzo sie martwie

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję spróbować przyjmować przepisana antykoncepcje, cykle powinny się uregulować.
Pozdrawiam