W jaki sposób poradzić sobie z depresją?

Witam Mam taka trudna sprawe dla mnie. Mam depresje mozna powiedziec,ze od dziecinstwa. Nie radze sobie juz z tym. Chodze do psychologa ale chyba to nie pomaga . Mam 32lata prawie ,nie mam partnera (nie pamietam kiedy go mialam ),nie mam dzieci . Jestem *sama*ze swoimi problemami. Co mam zrobic ?

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu odniosłem wrażenie, że od wielu lat cierpi Pani na depresję przy braku poprawy. W takiej sytuacji zastanawia mnie sposób Pani leczenia. Przede wszystkim powinna Pani mieć lekarza prowadzącego - specjalistę psychiatrę, który jeśli zachodzi taka potrzeba zaleca odpowiednią farmakoterapię. Taki lekarz powinien być w kontakcie z osobą udzielającą Pani pomocy psychologicznej. Dopiero połączenie tych form leczenia może przynieść pozytywny skutek. Od lat donoszą o tym badania nad skutecznością leczenia depresji. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam, napisała Pani że ma depresję od dzieciństwa. Chodzi Pani do psychologa, ale według Pani chyba to nie pomaga. Jak długo pani korzysta z pomocy. Proszę ten temat poruszyć na spotkaniu z psychologiem. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości w związku z postępami w terapii proszę rozważyć także inne formy pomocy. Czy jest Pani pod opieką również lekarza psychiatry. Być może pomocna byłaby grupa wsparcia. Przesyłam link do strony: http://www.stopdepresji.pl/?gclid=CIH_zrWwx9ICFUqJsgodDr8DyQ
Pozdrawiam