W jaki sposób sprawdzić przyczynę zawrotów głowy?

Witam mam zawroty glowy dodam ze jestem niskocisnieniowcem btlam w szpitalu zrobili mi rezonans magnetyczny i punkcje ledzwiowa badania wykazaly niespecyfuczne zmiany demienizacyjne w punkcji nic nie wyszlo lekarz stwierdził naczynioruchowe bole i zawrty glowy i przepisal histgen i leki przeciwdepresyjne ktorych nie biore . Ogólnie mam strach przed zażywaniem tabletek tym bardziej przeciwdepresyjnych. Zawroty głowy sa nadal rtg szyjne nic nie wykazalo a mi ciezko zyc z zawrotami co robic?

Witam!
Zawroty głowy często występują jako skutek napięć emocjonalnych. Całe szczęście neurolodzy wykluczyli przyczyny neurologiczne, więc zostaje tylko czynnik nerwicowy i dlatego zapisali Pani leki p/depresyjne jako usuwające lęk nerwicowy. Jednak jeżeli boi się Pani leków to może Pani podjąć leczenie poza farmakologiczne u dobrego psychoterapeuty. Dobra psychoterapia także powinna pomóc!
Powodzenia
W. Łuczkowski.