Czy te bóle głowy mogą mieć podłoże psychiczne?

Witam, czy znajdzie sie jakas dobra duszyczka ktora mi pomoze? Od prawie roku codziennie boli mnie glowa :( leczylam sie na zatoki przez ten czas mialam zabieg prostowania przegrody nosa, kilka dni temu zrobilam tomografie komputerowa glowy ( mozgowia) i rowniez tonografie zatok. Wszystko wyszlo prawidłowo, niby powinnam sie cieszyc ale juz nie wiem kogo prosic o pomoc bo glowa boli ciagle i nie potrafie normalnie funkcjonowax... Dodam ze bole glowy zbiegly sie z czasem po odstawieniu lekow o psychiatry , bralan leki przeciwdepresyjne . I stad moje pytanie: skoro wszystko z glowa i zatokami ok czy te bole miga byc spowodowane zaburzeniami psychicznymi lub odstawieniem lekow? Prosze o pomoc:)

Witam! Jeżeli w badaniach nie wykryto przyczyny dolegliwości, to należy rozważyć podłoże emocjonalne i podjąć odpowiednie działania: psychoterapia jest leczeniem przyczynowym i nie należy o niej zapominać; wsparcie terapeutyczne psychoterapii lekami p/depresyjnymi, p/lękowymi z grupy SSRI lub SNRI. W niektórych Ośrodkach Akademickich w ramach eksperymentu medycznego stosuje się całkiem nowe technologie, często we współpracy z lekarzami innych specjalności. Powodzenia W. Łuczkowski.