W jaki sposób zmienić swoje życie?

Jestem rozczarowana życiem i krajem w którym żyję Nie wiem jak zejść z drogi którą wybrał los,odkąd skończyłąm studia nic nie osiagnęłamWpadłam w depresję i zmarno walam kilka dobrych lat życiaWciążjest gorzej.Przez prace jaka wykonywałam choruje na nogi(brak pr. diagnozy)ojciec pije wszyscy członkowie rodzinyprzeciwmnie sąd uzna ł go za pijącego szkodliwie, jest nieb. karta.Jak odwrócic los (szybko).Nie ma tu dobrych terapeutów do wrocławia 50km i niemam srodków za wiele. Do kogo się zwrócić.

Niestety nie jest możliwa szybka zmiana swojego życia. Pisze Pani o tym, że chce zyskać nad nim poczucie kontroli, jednocześnie przez wiele lat miała Pani poczucie, że to los decyduje za Panią. Oznacza to, że przez lata postrzegała Pani siebie, innych ludzi, los w określony sposób. Praca nad zmianą tego Pani sposobu myślenia, reagowania, zachowań wymaga czasu. Najlepszą formą pomocy w takich przypadku są spotkania z psychologiem bądź terapeutą uzależnień pracującym z rodzinami osób uzależnionych. Pisze Pani, że w Pani miejscu nie ma dobrych terapeutów. Warto jeszcze poszukać, może w sąsiedniej miejscowości. Być może trafi Pani na osobę, z którą poczuje się Pani dobrze i z którą uda się Pani nauczyć dbać o siebie. Życzę powodzenia.