W jakim odstępie czasowym od wzięcia Afobamu mogę wziąć hydroksyzynę?

W jakim odstępie czasowym od wzięcia afobamu, mogę wziąć hydroksyzynę? Dodam, że przyjmuję w ciągu dnia leki Asertin I Lamotrix.

Witam! Atarax i Afobam wypisano do doraźnego łagodzenia niepokoju (pojęcia nie mam czemu wypisano dwa leki). Bezpieczniejszy jest Atarax, czyli Hydroxizin, natomiast benzodiazepin niech Pani unika! Jeżeli mają podobny zakres działań, to nie ma sensu ich mieszać. Lekami "leczącymi" są Asertin i Lamotrix, a w zasadzie powinna być psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.