W odprowadzeniach z przednich części mózgu rejestruje się czynność szybka

Proszę o interpretacje: opis badania EEG W odprowadzeniach z przednich części mózgu rejestruje się czynność szybka. W pozostałych odprowadzeniach rejestrują się fale alfa o czest 9 -10 Hz i napięciu do 40 mkV. RZ obecna.We wszystkich odprowadzeniach rejestrują się napadowo poj i po kilka fale theta o czest 6 - 7 HZ i napięciu do 60 mkV. Wnioski : Zapis eeg może budzić podejrzenie o dyskretne uogólnione zmiany napadowe.

Magdalena StusiĹska

Zapis EEG wskazuje, że mogą występować zmiany, mogące dawać napady padaczkowe jednak nie są bardzo nasilone. Jeśli pojawiło się podejrzenie padaczki na podstawie objawów klinicznych należy pogłębić diagnostykę.