W okolicach podżuchwowych pojedyncze odczynowe węzły chłonne

Byłem u Dr ,wyczułem guzy w pachwinach i szyi.zrobił USG Opis: W okolicach podżuchwowych pojedyncze odczynowe wezły chł o dł.do 11mm.Kilka węzłów chł pachinowych odczynowych o dł.do 10mm.Pozostałe narządy szyi Prawi.morfologia OB,RTG,TSH robione jest OK.CO o tym dr myśli?Dodam że poci mi się szyja w nocy kołnierzyk mam rano mokry.Mam krzywy kręgosłup i skierowanie do neurologa bo skolioza itd?Mam jakby zawroty głowy brak konentracji.Lekarz kazał nic z tym nie robić bo węzły są OK jego zdnaiem.

Skoro lekarz stwierdził, że nie widzi patologi w zakresie węzłów chłonnych, wyniki badań obrazowych i laboratoryjnych w tym względzie są prawidłowe to nie ma powodu do niepokoju. Proszę udać się na wizytę u neurologa tak jak zalecił lekarz prowadzący, gdyż dolegliwości właśnie mogą być związane ze skrzywieniem kręgosłupa.