Wada genetyczna u płodu

Witam. Jestem w ciąży gdzie dziecko ma wade genetyczną. Bedąć tydzien temu w szpitalu w wypisie jest tak; łożysko na ścianie tylnej,żołądek prawidłowo zlokalizowany i pecherz moczowy uwidoczniono -słabo wypełniony. A z dzisiejszego usg ; łożysko na przedniej ścianie bez cech ablacji. żołądek poniżej przepony i nie udidoczniono pecherza moczowego. Czy jest taka możliwość że to wszystko się tak zmienia i stan się aż tak pogarsza? Proszę o odpowiedz

Wyniki USG są raczej znacznie różniące się - radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio ze swoim prowadzącym ginekologiem-położnikiem.