Wciągnięta brodawka lewej piersi - czy to może być coś poważnego?

Mam 67 lat zauważyłam,że brodawka w lewej piesi od kilku dni jest wciągnięta Jestem zaniepokojona.

To bardzo niepokojący objaw, proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza, w pierwszej kolejności lekarza rodzinnego lub ginekologa. Pozdrawiam.