Wcześniejsze wystąpienie okresu oraz zmienny nastrój, wzdęty brzuch i senność a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Mam takie pytanie Miałam okres reguralnie i nagle w zeszłym miesiacy mi sie przestawil zawsze miałam 25 a teraz nagle 15 a teraz powinien byc 15stego jest 21 a okresu nadal nie ma a testy wychodza negatywne bardzo mnie bola piersi i mam brzuch wzdety i spac mi sie chce zmeczona cały czas sie czuje i posiadam czeste zmiany nastroju tzw himerki co to moze byc ciaza czy cos nie dobrego sie dzieje

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem.