Węzeł chłonny lymphonodulitis reactiwa cum histiocytosi sinusali

Witam Proszę o informację o wynikach badań. Do badania nadesłano. 1. Węzeł wartowniczy ; węzeł chłonny lymphonodulitis reactiwa cum histiocytosi sinusali 0/1 2. Miąższ pogranicza K2; fragment tkankowy o wym. 9.0x7.0x4.5 cm z wrzecionem skurnym o wym. 6.0x1.5 cm oznaczony topograficzne ; na przekrojach lity, bialy guz o Max wym. 2.1 cm; minimalny margines od powięzi 0.5 cm. Pozostałe marginesy >1.0 cm; poza gazem wśrod tkanki tłuszczowej pasma białej spoistej tkanki. Magda

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji , aby móc coś więcej powiedzieć. Konieczna jest wizyta u lekarza zlecającego powyższy zabieg.