Proszę o interpretację opisu po operacji oszczędzającej nowotworu sutka

Witam,rozpoznano u mnie nowotwór złośliwy sutka,przeprowadzono operację oszczędzającą.Opis z operacji:na przekrojach lity białawy guzek o wym.1cm-0,6cm-1cm.brzegi guza nierówne.dalej opis;Guz sutka lewego:carcinoma ductale infiltrans G2.pT1bN1.Margines dodatkowy od strony brodawki-bez nacieku nowotworowego.Węzły chłonne wartownicze-carcinoma mestaticum1/3.węzeł chłonny niewartowniczy pachowy1/1.wynik badań immunohistochemicznych E 60% P 60% K5% HER(2)ujemny.proszę o interpretację mojego wyniku,jakie leczenie jest dla mnie najlepsze.dodam że mam 40 lat.

przerzut w węźle wartowniczym, prawdopodobnie trzeba będzie wykonać operację radykalną