Widoczna hyperdensyjna zmiana o śr. ok. 12mm i densyjności ciała metalicznego

Odebrałam wynik tk kręgosłupa i między innymi jest takie stwierdzenie: w obrębie przednio górnej części kręgu L3 widoczna jest hyperdensyjna zmiana o śr. ok. 12mm i densyjności ciała metalicznego. Doda ,że mam stanilizację metalową kręgów L3-L4-L5.

Szanowna Pani, przytoczony opis dotyczy najprawdopodobniej jednego z elementów zespolenia (stabiliazacji) które jest w Pani kręgosłupie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę zwrócić się do prowadzącego ortopedy - On omówi z Panią obraz z tego badania i odniesie się do opisu radilogicznego przytoczonego przez Panią. Pozdrawiam