Widok kresek na teście ciążowym a potwierdzenie ciąży

witam robilam ostatnio test ciazowy trzy razy i na kazdym tescie bylo idetycznie jedna kreska rozowa adruga lekko rozowa ale widoczna czy to ciaza prosze o rade

Małgorzata Panek

Druga kreska, nawet nieznacznie zabarwiona świadczy o ciąży. Celem potwierdzenia byłoby konieczne wykonanie testu Beta HCG ze krwi. Proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam