Wynik testu bHCG i pozytywne testy ciążowe a potwierdzenie ciąży

witam robilam test beta hcg i wyszedl 79.12 mlu/ml testy ciazowe wyszly pozytywnie, aczkolwiek druga kreska raczej slabszy kolor ma czy to moze byc juz ciaza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, jest Pani w ciąży. Powinna się Pani zgłosić do ginekologa za 3-4 tygodnie , by lekarz mógł w obrazie USG ocenić rozwijający się zarodek.