Widzenie jasnych aur wokół przedmiotów po zabiegach na zeza

witam,mam pewien problem mam 30 lat jestem po 4 operacjach na oczy na zeza nie laserowe, od pewnego czasu mam pewiem problem jak przebywam w jasnych pomieszczeniech na przedmiotach i osobach widzę jakby jasne aury cienie i bardzo mi to przeszkadza, dodatkowo na jasnych tłach widzę jakby leekie czarne plamy, bardzo się martwię co to może być, dodam że mam astygmatyzm, proszę o pomoc ....

Witam.to jest brak kompensacji mózgu po operacjach zeza.należy iść do zezologa np św. Rafał w Krakowie. Zaleca ćwiczenia. Może to być niedobór fuzji. Pozdrawiam serdecznie