Wirusowe zapalenie gardła a odpowiednia terapia

bylam w klinice wlasnie i lekarka powiedziala ze mam wirusowe zapalenie gardla do tego bola mnie uszy i jak przelykam nie mam petytu i mam biegunke od dzisiaj , takie rzeczy dzieja mi sie od 3 dni, smaruje sie wickiem biore leki na przeziebienie co jeszcze ... tak batrdzo chcialabym wyjsc z tego :( goraczke mam , mowila ze nie mam powiekszonych wezlow ale czuje ze mam lekko , czy mozna prosic o rade co brac zeby chociaz poczuc sie lepiej do soboty ?

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja wirusowa musi potrwać parę dni. Jeżeli objawy nadal występują proszę ponownie udać się do lekarza.