Wizyta kontrolna u ginekologa i płyn w obrębie macicy

Witam. Tydzień temu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Był to mój 22 dzień cyklu. Podczas badania użył słowa, że "mam płyn w obrębie macicy", lecz po moim zapytaniu "czy wszystko jest w porządku" twierdząco odpowiedział, że wszystko jest dobrze. Ale o co chodzi z tym płynem? Oczekuje także miesiączki, która już 2 dni się spóźnia. Dodam że ostatni stosunek był ponad 12 tygodni temu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwykle obecność niewielkiej objętości płynu w obrębie macicy nie stanowi istotnego znaczenia klinicznego. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.