Wizyta u endokrynologa i szanse na urośnięcie w wieku 18 lat

Witam, za kilka dni mam wizytę u endokrynologa i chciałbym się poradzic co powinienem odpowiedniego do niego mówic żeby był on zmobilizowany mi z pomocą.Do endokrynologa udaje się po to by zapytac o to czy mam szansę urosnąc w wieku 18 lat przy wzroście 170 cm.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jeżeli tylko będzie możliwość pomocy to każdy lekarz udzieli jej, więc myślę, że odpowiedź na powyższe pytanie nie ma sensu. Co do określenia potencjału wzrostowego należy wykonać odpowiednie badania, wszystkiego dowie się Pan na wizycie.