Jak urosnąć w wieku 18 lat?

Mam 18 lat, 170 cm wzrostu, badania rtg nadgarstka w moim przypadku mówi mi że nie mam jeszcze zakonczonego rozwoju wzrostu i chciałbym się dowiedziec w jaki sposób mogę obecnie urosnąc.Czy są jakieś tabletki lub specjalne odżywianie! Bardzo Prosze o odpowiedź!

Nie ma specjalnych tabletek, które pomagają w rośnięciu (a w każdym razie nie są one legalne). Natomiast pełnię swojego potencjału możemy osiągnąć stosując prawidłową, urozmaiconą i dobrze zbilansowaną dietę. A zatem jeżeli pragnie Pan dodać do wzrostu parę centymetrów nie jest potrzebne specjalnie działanie, ale odżywianie zgodne z potrzebami Pana organizmu. Jeżeli ma Pan wątpliwości jak taki sposób odzywania się powinien wyglądać to polecałabym wizytę u dietetyka lub skorzystanie z wielu porad jakie można znaleźć zarówno w portalu abczdrowie jak i na stronach Instytutu Żywności i Żywienia (http://www.izz.waw.pl/pl/zasady-prawidowego-ywienia lub http://www.zachowajrownowage.pl/). Życzę powodzenia w dążeniu do celu.