Wodnisty i śmierdzący stolec

mam 32 lata,od roku mam problem ze stolcem .jest on bardzo śmierdzący i wodnisty ,oddaje stolca nawet kilka razy dziennie.co jest przyczyną.

Witam
Po upływie roku trudno znaleźć przyczynę. Być może jest to skutek
zakażenia wirusowego albo bakteryjnego przewodu pokarmowego,
ale mogą być także o wiele poważniejsze przyczyny.
Skoro problem utrzymuje się już tak długo, konieczna jest wizyta
u gastrologa lub gastroenterologa, który po przeprowadzeniu
badań postawi diagnozę i zaproponuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie