Wpływ badań na płód

Witam,miałam wykonane badania tj.Tk angio naczyń mózgowych, MR głowy,MR kr.C,dno oka rtg płuc.Przed badaniami robiłam test ciążowy,wyszedł negatywnie,niestety po paru dniach powtórzyłam test okazało się że jestem w ciąży.Ostatnią miesiączkę miałam 15.08 a badania 10.09,i12.09 Jestem przerażona,staram się myśleć pozytywnie.Bardzo proszę o odpowiedź jak znaczny wpływ miały te badania na moje malęństwo

Wymienione badania nie powinny mieć wpływu na rozwój ciąży. Wskazane dokłane monitorowanie ultrasonograficzne, oraz jeżeli jest Pani w grupie wiekowej >35rż diagnostyka prenatalna.