Wrastający paznokieć w stanie zaawansowanym

Witam, pisze ponieważ mam problem a mianowicie wrastający paznokieć (duży palec u stopy) w stanie zaawansowanym leczony już miesiąc, codziennie moczony w wodzie z solą, kilka razy dziennie odkażany woda utlenioną oraz nakładany opatrunek z rywanolu.Jest tylko trochę lepiej.Stan zapalny się utrzymuje.Niestety nie wiem jak mogłabym sobie z tym poradzić, ból jest straszny. Pozdrawiam.

Witam , nie jestem w stanie nic podpowiedzieć na odległość W-wa - Gdańsk , nie widząc pacjentki!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE NA ODLEGŁOŚĆ - PRZEZ INTERNET!!! Proponuję znależć w ogłoszeniach lub net-cie oferty chirurgów , ktorzy specjalizują się w leczeniu wrastających paznokci w Gdańsku! Sprawa nie jest zbyt trudna jeśli ma sie o tym pojecie! z.żurawski