Wrzód na piersi u 26-latki

Witam.W czerwcu na piersi wyszedł mi taki a la wrzodzik.Nie schodził mimo smarowania maściami różnego rodzaju.Lekarz dał mi antybiotyk,ale też nic nie widzę poprawy.Jak nie zejdzie to do wycięcia.Wydaje mi się,że wyjęłam wczoraj rano włoska,ale nadal nie schodzi. Jeśli to był włosek i od tego cały wrzód to po jakim czasie powinno to zejść? Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bardzo trudno to oszacować. Zalecam wizytę u lekarza prowadzącego jeżeli zmiana nadal nie będzie ustępować i ją chirurgicznie usunąć. Pozdrawiam.