Wybuchy agresji u 20-letniego mężczyzny

Witam jestem 20 letnim męzczyna .Miałem normalne dzieciństwo mam kochających rodziców.W ciągu ostatniego roku straciłem wszystko samochod prace kobiete..Zostali mi tylko rodzce którzy są i tak przeze mnie doswiadczami licznymi wybuchami agresji mam to od kilku lat Jestem leniwy i wszystko po pewnym czasie próbuje ułatwic sobie.

Dzień dobry!

To cenne, że zastanawia się Pan nad swoim zachowaniem i chce nad sobą pracować, eliminować swoje złe nawyki, a jak najlepiej wykorzystać zalety. Właściwym do tego miejscem może okazać się psychoterapia. Może Pan zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pan zmnienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to warto rozważyć podjęcie psychoterapii. Taka metoda leczenia dostępna jest w ramach NFZ (np.: PZP) lub prywatnie.

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa i przyjrzenia, czy objawy są wynikiem obecnych trudności czy głębszych zaburzeń. W razie potrzeby psycholog skieruje na psychoterapię.

Dzień dobry, jeżeli przez swoje zachowanie stracił pan wiele osób i zauważa pan , że sam jest przyczyną takiego stanu rzeczy zachęcam do rozpoczęcia pracy nad sobą jaką jest psychoterapia. Proszę skontaktować się z psychologiem w celu dokonania diagnozy, psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.