Wycieki z ucha u dziecka w wieku

Witam serdecznie, w jednym uchu mojej dwuletniej córki cały czas jest mokro i ma bardzo dużo woskowiny (tak myśle, że to woskowina, głębiej kolor jest jakby jasniejszy). Jest to dziecko żłobkowe z ciągłym katarem i infekcjami, pół roku temu przeszło ostre zapalenie ucha środkowego i ma powiększony 3 migdał według opinii laryngologów. Żadnych innych objawów nie ma oprócz tzw. harczenia/ chrapania w nocy, z mojej opinii słuch prawidłowy.

Dziecko ma spać cichutko jak Aniołek. Jezeli chcesz je uchronić przed operacją usuwania migdałka trzeciego i utraty słuchu to zabierz je na zawsze ze żłobka.