Wyczuwalne węzły chłonne pachowe u osoby szczupłej i brak zmian na USG

witam czy to normalne ze wezły chłonne pachowe u osoby szczupłej sa wyczuwalne a w usg ich nie widac?lekarz stwierdzil ze w usg ich nie widzi i ze to ok ze poprostu u szczupłych mozna wyczuc ale czemu usg nie uchwyciło tego

Raczej skoro są wyczuwalne węzły chłonne palpacyjnie to powinny być widoczne w USG. Nie odpowiem konkretnie na to pytanie bez bezpośredniego badania - może to nie powiększone węzły chłonne tylko np. zaczopowane lub przerośnięte gruczoły łojowe lub potowe.