Wydzielina na tylnej ścianie gardła

Dzień dobry. Pół roku temu zostałem pobity, byłem u neurologa gdyż miałem dziwne objawy, uczucie bycia jak po 1 piwie. Stan ten minął na jakieś 3 miesiące. W lutym to dziwne uczcie wróciło, jednak wystąpiła wraz z nim ciągle ściekająca flegma po po tylniej ścianie gardła (nie mam kataru), tuż przed tymi objawami wystąpił zajad i biały nalot na języku. Dodam iż neurolog stwierdził, że to uczucie pochodzi od szyji. W przyszłym tygodniu idę się do lekarza, lecz chciałbym dowiedzieć czym może to być

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej jest to skutek urazu, byly wykonywane jakies badania obrazowe ?