Wymioty, dreszcze, obniżona temperatura ciała i krew w kale u 18-latki

Dzien dobry Mam ok.18 lat i ok.co 3 tygodnie- miesiac pojawiaja sie wymioty , dreszcze , obnizona temperatura ciala , i od miesiaca zaobserwowalam krew w kale. Pilnie proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji bakteryjnych, pasożytniczych oraz nieswoistych stanów zapalnych jelit. Proszę skonsultować się z lekarzem poz który wdroży odpowiednią diagnostykę.