Wymioty i bóle żołądka po spożyciu alkoholu

Witam po wypiciu alkoholu bardzo rzadko wymiotuje agdy wymiotuje to przez kolejne pare dni odczuwam tak jakby palpitacje rzoladka tak jakby cos skakalo w nim jakis nerw czy nie wiem prosze o rade

Witam! Wymioty nie są zjawiskiem fizjologicznym, w związku z podrażnieniem nerwu błędnego i zaburzeniami elektrolitowymi w dość znaczny sposób zaburzają homeostazę orgazmu - dlatego odczuwa Pan/Pani opisany dyskomfort. Niestety nie ma w pełni skutecznego sposobu zapobiegającego tym nieprzyjemnym zjawiskom. Można natomiast próbować uzupełnić elektrolity gotowymi preparatami aptecznymi bądź sokiem pomarańczowym czy pomidorowym.