Chęć wymiotów i problemy z żołądkiem

Witam, Może Państwo jesteście w stanie mi pomóc.Mam 30 lat, lecze sie na nadcisnienie, w tej chwile jest to w unormowane. Mam problem z zoładkiem od okolo 2lat.Mialem robiona gastroskopie 2lata temu i ok tyg temu, wszysko wyszło ok, USG też ok. Mam uczucie jakby mi sie chciało wymiotować, czasem jak zjem tabl na kwasy to jest to mniej odczuwalne. W tej chwili mam problem moze dosc smieszny po wypiciu 1 piwa jest mi niedobrze i wymiotuje.Rowniez tak bylo po jedzeniu rano.Jakie badanie wykonac?

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z refluksowym zapaleniem błony śluzowej przełyku bądź chorobą wrzodową żołądka/dwunastnicy. W tej sytuacji istnieją wskazania do powtórzenia gastroskopii.