Wynik badania beta-HCG a staranie o dziecko

Witam, miałam problemy z zajściem w drugą ciążę, okazało się ze poza niedoczynnoscia tarczycy mam jeszcze zespół PCO. Po licznych konsultacjach zalecono mi brać luteine podjezykowo dwa razy dziennie po dwie tabl. 50. pomiędzy 15-25 dc. W 18 dc. zaszlam w ciąże. Test potwierdzony badaniem beta-hcg. W tej chwili jest 31 dzień cyklu, beta wynosi 160. Czy jest to prawidłowa wartość? Ostatnia miesiączka 27.12.2013. Czy powinnam dalej brać luteine? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, poziom beta-hCG znajduje się w zakresie normy dla 4/5 tyg. ciąży. Luteinę proszę przyjmować zgodnie z zaleceniem lekarza.