Wynik badania krzywej cukrowej 29-letniej kobiety do analizy

dzień dobry ja mam pytanie wysłali mnie na badanie na krzywą glukoze wynik na czczo wyszedł 82mg/dl a po glukozie 2h po 75g glukozy wyszedł 66mg/dl prosze o odpowiedz z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie krzywej insulinowo glukozowa. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.