Wynik badania radiologicznego dolnego odcinka kręgosłupa u 28-latki

Witam, odebrałam wyniki badania radiologicznego dolnego odcinka kręgosłupa i nic z tego nie rozumiem, proszę o pomoc.tendencja do załamania osi długiej na wysokosci zwężonej przxestrzeni m-kręgowej L5\S1 z niewelką rotacją osi długiej dolnego odc.lędzwiowego.

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z rehabilitantem. Zmiany wykazane w badaniu są dość zaawansowane. Mają one charakter zwyrodnieniowy i wpływają na prawidłową postawę ciała.