Wynik badania Werstern blot a borelioza
Zrobiłem badania western blott.Jedynym dodatnim białkiem było P30 intensywność 46+ WBi IgG uznany jako wysoko specyficzny.Czy to może świadczyć o boreliozie?Aktualnie mam typowe objawy boreliozy(3/4objaw wg Burrascano). Wykluczyłem również SM-mr głowy z kontrastem,tk głowy,pole widzenia,Badanie wzrokowych potencjałów wywołanych i wszystko w normie

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest poznanie całości wyników. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego lub do lekarza zlecającego powyższe badania.