Wynik histeroskopii w 7 dniu cyklu

Witam, Staramy się o dziecko, szykują nas do in vitro jednak lekarz zalecił histeroskopię. Wyniki jakie otrzymałam mnie zaniepokoiły, czy mogę prosić o interpretację? wyniki badań po histeroskopii Pasma nabłonka wielowarstwowego płaskiego, błona śluzowa kanału szyjki oraz obfite polipowate płaty endometrium z cechami wzrostu . Histeroskopia wykonana była w 7dc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena przez lekarza kierującego na badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.