Wynik morfologii krwi u dziecka

Witam, proszę o interpretcję wyniku morfologii krwi. Badanie było robione gdy córka miała 6 miesiecy(2tyg po szczepieniu 6w1) Lekarza zaniepokoiły wartości neutrofili. Oto parametry: leukocyty 6.98,erytrocyty 4.4,hemoglobina 11.2,hematokryt 33, mcv 74, mch 26,płytki 402,rdw-cv 13.1,neutrofile 0.76,limfocyty 5.39,monocyty 0.42,eozynofile 0.48,bazofile 0.0,neutrofile 11,limfocyty 77.2,monocyty 6,eozynofile 5.4,bazofile 0.3,crp 0.1. Córka zawsze miała niski poziom neutrofili (od 7,5do 13).

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.