Wynik RTG płuc po gastroskopii
poprosze o objasnienie opisu rtg płuc.po gastroskopi lekarz kazał pilnie zrobic z powodu zawężonego przełyku .opis Poszerzenie guzowate dolnego bieguna wneki prawej .policykliczne poszerzenie cienia sródpiersia po stronie prawej -powiekszone wezły .wnęka lewa naczyniowa.przepona wolna.serce rtg o zachowanych wymiarach.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin
35 poziom zaufania
Witam,
opis ten może budzić niepokój, dlatego warto postarać się o szybką konsultację z lekarzem pulmonologiem,
pozdrawiam