Wynik TSH 3,33 a wskazania do wizyty u lekarza

Witam czy jeżeli mój wynik TSH wyniósł 3,33 to mam iść z tym do lekarza ? I jeszcze jedno pytanie co mogą oznaczać bardzo silne bóle głowy z którymi się budzę i trwają nieraz cały dzień bardzo rzadko pomaga jakąś tabletka czasem tylko ketanol .BARDZO PROSZE O JAKĄŚ ODPOWIEDZ POZDRAWIAM

Milena Lubowicz

Taki wynik TSH mieści się w normie, natomiast nie umiem powiedzieć czy ma Pani iść do lekarza, bo nie wiem czy ma Pani jakieś objawy chorób tarczycy. Jeżeli chodzi o bóle głowy, to myślę, że one wymagają wizyty u lekarza rodzinnego. Bez dokładniejszych informacji i badania nie jestem w stanie powiedzieć jaka może być ich przyczyna.
Pozdrawiam