Wyniki badań moczu w 21. tygodniu ciąży

Witam, Proszę o interpretację wyników badań moczu. Dodam, że jestem w 21 tygodniu ciąży i do tej pory wszystkie wyniki miałam niemalże idealne. To co mnie niepokoi to: przejrzystość: mętny odczyn pH: 7.0 ketony:+/-5 mg/dl Będę wdzięczna za odpowiedź, bo nie wiem, czy jest się czym martwić, a jestem przed wizytą u ginekologa. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ketony mogą występować w moczu po wymiotach, głodówce, intensywnym wysiłku. Pewnie wskazane będzie powtórne badanie.