Wyniki badania EEG a podejrzenie padaczki

w czowaniu czynnosc podstawowa stanowia fale alfa 12hz o ampitudzie 30uv.rz obecna.hv ujemna w lewej okolicy skroniowej rejestruje sie pojedyncze niskonapieciowe fale ostre wrzeciona snu14 hz dosc skape symetryczne sen nie zwieksza liczby wyladowan fs wykonano po wybudzeniu z licznymi arfektami zapis nie prawidlowy dyskretne zmiany napadowe w lewej okolicy skroniowej czy to padaczka?

Piotr Jurczyk

Witam. Decydujące będą tu objawy. Czy były napady drgawkowe z utratą przytomności? Albo jakieś inne objawy neurologiczne? Pamiętajmy, że leczy się pacjenta, a nie badania. Pozdrawiam.