Wyniki badania krwi i śluz w moczu

Witam, odebrałam wyniki krwi: LYM% 52,8 %(3,3) zakres referencyjny 20-45 NEU% 36,1 %(2,2) zakres referencyjny 45-70 MPV 10,3 FL zakres referencyjny 6-10 do tego dość liczne pasma śluzu w moczu i leukocyty 2-3 wpw. Dodam, że poprzednie wyniki (dwa lata temu i rok temu) - mialam podobne, te same parametry nie byly w normie. Nie przechodzilam ostatnio zadnej infekcji. Ale miewam powiekszone wezly chlonne, ktore po kilku dniach znikaja - jesli wezme ketonal. Jestem ospała.

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie budzą niepokoju, zwłaszcza, jeżeli takie odchylenia występowały u Pani wcześniej. Wiecej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego i dokładnej analizie całęj morfologii krwi, a nie jesdynie poszczególnych jej parametrów.