Wyniki badania krwi przy powiększonych węzłach chłonnych

Witam serdecznie mam pewien problem od jakiegoś czasu mam powiększone węzły przy pachach obydwu teraz niedawno zauważylam że te węzły są powiększone prawie na całym ciele, kilka dni temu spuchła mi cala twarz i szyja utrzymywało się to ok 3 dni i potem samo ustąpiło.OB mam 2 , oraz podwyższone limfocyty 49,3% i spadek monocytów 6,4% (0.2 10 do potęgi 3/mm sześcienny ) . Bardzo prosze o pomoc :( bardzo sie martwię wynikami

Witam! Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej są skutkiem przebytej w ostatnim okresie infekcji (być może przebiegającej subklinicznie i objawiającej się jedynie powiększeniem węzłów chłonnych). Niestety pełna diagnoza nie jest możliwa bez przeprowadzenia badania klinicznego. Proszę pozostać pod kontrolą lekarza POZ.