Wyniki badania kwasu moczowego i żelaza u 69-letniej osoby

Sz. Lekarzu na dyzurze! Dzisiaj badania wskazaly :80,30 mocznika / ref. lab. 39/, 7,50 kwau moczowgo w moczu. poziom zelaza 70. Nie stosuje diety wysokobialkowej. Co mam z tym zrobic? Do jakiego lekarza sie udac? Dziekuje

Witam,

Wszelkie wyniki badań laboratoryjnych powinny być ocenione przez lekarza.

Dlatego też proszę udać się do lekarza rodzinnego, który spojrzy na dokładne wyniki i ewentualnie zaleci dalsze działania.

Patrząc na poziom żelaza jest on w normie, natomiast pozostałe parametry są niepokojące, proszę udać się do lekarza.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl