Wyniki badania moczu, CRP i powiększona śledziona

Witam serdecznie mam problem z wynikami badań, niestety nie jestem w stanie wszystkich wpisać więc podaję tylko te nieprawidłowe: Ciężar właściwy 1,012 kg/l 1,015 1,030 L Leukocyty wykryto Leukocyty 20-30 wpw 0 5 ALT 43 U/l 0 33 H Kwas moczowy 402,0 µmol/l 142,8 339,2 H CRP met.immunochemiczną 6,12 mg/l 0,00 5,00 H prócz tego badania obrazowe wykazały powiększenie śledziony do 131x51mm. bardzo proszę o podpowiedź do jakiego specjalisty mogła bytm się zwrócić i co mogą oznaczać takie wyniki dzi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wskazują na występowanie infekcji dróg moczowych. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.