Wyniki EEG głowy u 48-latki

odebrałam wyniki eeg głowy, proszę o interpretację:w przedniej części mózgu rejestruje się niskonapięciową czynność fal beta(jednorazowo i jedynie widoczne w odprowadzeniach trójkątnych fal theta 5,6HZ o ampl.40 uV w lewej okolicy skroniowej. R.Z- wyrażona, H.W- bez wpływu na zapis, F.S-bez wpływu na zapis. Prosze o pomoc.

25% zdrowych ludzi ma zmiany w badaniu eeg więc samo badanie bez wywiadu bez badania neurologicznego bez znajomości o pobieranych leków nie można interpretować, pozdrawiam.